Карети швидкої для України (2022)

Одразу після початку нової хвилі агресії Росії проти України 24 лютого 2022 року Київський міський автомотоклуб запустив ще один гуманітарний проект «Карети швидкої для України». Ми знаходимо і купляємо в країнах ЄС вживані автомобілі швидкої, доставляємо їх до СТО в Україні, де вони проходять технічний огляду, ремонт та підготовку до умов бойових дій, і доставляємо автомобілі медичним службам в зонах бойових дій.

Допомога військовим та мешканцям зони АТО (2014-2022)

Від самого початку війни на Сході України Київський міський автомотоклуб постійно допомагає нашим військовим та дітям, що мешкають у зоні АТО. Всі разом і кожен окремо ми беремо участь у різних волонтерських заходах: збираємо і відправляємо необхідні речі бійцям, від шкарпеток до технічного обладнання, допомагаємо школам-інтернатам і дитячим будинкам у звільнених містах або містах, що знаходяться близько до лінії бойових дій. Наші дівчата постіно чергують і допомагають речами і харчуванням пораненим бійцям у шпиталях Києва.

Відродження історичної і культурної спадщини України

«Історія однієї перемоги»

За ініціативи КМАМК в Конотопі встановлено пам’ятний знак на згадку про славетну перемогу у Конотопській битві, здобуту 28 червня 1659 року військом народів Східної Європи, які об’єдналися проти спільного ворога.