Традиційно 8 березня ми даруємо особливий подарунок усім чарівним жінкам — Велике Жіноче Ралі.

Учасниці цього Ралі — енергійні та розумні, активні, прекрасні та чудові жінки — не можуть навіть уявити свято 8 Березня на кухні за готуванням безлічі салатів. Їхня душа потребує гонки та змагання. Тому ми раді подарувати їм яскравий день, коли кожна жінка може відчути себе переможницею. Ми даруємо пригоду та можливість провести цей святковий день за межами щоденної буденності.

Найбільша нагорода — справжній чемпіонський подіум та непідробна радість від перемоги.

Незважаючи на те, що у кожному змаганні є тільки один переможець, всі наші учасниці, стоячи з кубками та шампанським на подіумі, відчувають себе справжніми чемпіонами.

Офіційна група на Facebook: https://www.facebook.com/groups/BJRrally/

Яскрава історія Ралі

Велике Жіноче Ралі проводиться регулярно 8 березня з 1999 року.

На початку історії цього Ралі у ньому приймали участь 60-80 учасниць, але останніми роками їхня кількість зросла до 250.

Велике Жіноче Ралі має дуже багато постійних учасниць, але щороку до нього залучаються все нові і нові прихильниці.

Велике Жіноче Ралі завжди відвідують тисячі вболівальників. В 2008 році було навіть встановлено рекорд — більше 20 000 чоловік прийшли подивитись нагородження переможців.

Традиційно старт на фініш гонки та подіум встановлюються у самому серці Києва — на Майдані Незалежності. Тому ця подія завжди звертає величезну увагу засобів масової інформації. Так минулорічну гонку висвітлювали більше 20 ЗМІ — телебачення, газети та журнали, радіо, інтернет-видання та дуже багато блогерів.

Як проводиться Ралі

Велике Жіноче Ралі — це класичне аматорське ралі, що проводиться за професійними правилами.

Ми використовуємо професійне обладнання, безпека учасниць та вболівальників забезпечується працівниками Державтоінспекції, а медичне обслуговування — державними та приватними клініками та машинами швидкої допомоги.

Велике Жіноче Ралі проводиться на вулицях міста зі звичайним дорожнім трафіком, тому всі учасниці повинні дотримуватись правил дорожнього руху та обмежень швидкості. Вздовж маршруту за цим неухильно слідкують маршали гонки та додають штрафних балів за порушення. Таким чином, головна мета цього змагання не перегнати усіх завдяки швидкості, а завдяки акуратному дотриманню графіку руху та правильній навігації у місті.

По-перше, всі учасниці повинні розібратись у «легенді» та не загубитись на вулицях Києва. Потім треба знайти чек-пойнти та спец ділянки, де їх чекатимуть різні ігрові та розважальні міні-змагання. Але найбільш цікавою та веселою спец ділянкою завжди був і є майданчик зі слаломом. Ось де учасниці можуть показати свою філігранну техніку кермування.