Міжнародний благодійний фонд Сергія Малика «Вільний дух України»

У 2022 році ми створили фонд «Вільний дух України», який спрямовує зусилля на допомогу дітям, що постраждали внаслідок російської агресії, забезпечення транспортом воїнів Збройних Сил України та добровольців, допомогу медикам та військовим, а також створення умов для організації якісної психологічної підтримки та реабілітації ветеранів.

Free Spirit of Ukraine / Вільний дух України

Карети швидкої для України

Одразу після початку нової хвилі агресії Росії проти України 24 лютого 2022 року Київський міський автомотоклуб запустив гуманітарний проект «Карети швидкої для України». Ми знаходимо і купляємо в країнах ЄС вживані автомобілі швидкої, доставляємо їх до СТО в Україні, де вони проходять технічний огляду, ремонт та підготовку до умов бойових дій, і доставляємо автомобілі медичним службам в зонах бойових дій.

uambulance.org

Від самого початку війни на Сході України Київський міський автомотоклуб постійно допомагає нашим військовим та дітям, що мешкають у зоні АТО. Всі разом і кожен окремо ми беремо участь у різних волонтерських заходах: збираємо і відправляємо необхідні речі бійцям, від шкарпеток до технічного обладнання, допомагаємо школам-інтернатам і дитячим будинкам у звільнених містах або містах, що знаходяться близько до лінії бойових дій. Наші дівчата постіно чергують і допомагають речами і харчуванням пораненим бійцям у шпиталях Києва.

Відродження історичної і культурної спадщини України

«Історія однієї перемоги»

За ініціативи КМАМК в Конотопі встановлено пам’ятний знак на згадку про славетну перемогу у Конотопській битві, здобуту 28 червня 1659 року військом народів Східної Європи, які об’єдналися проти спільного ворога.