8 червня 2014 року під час проведення Авіашоу у Житомирі президент Київського міського автомотоклубу (КМАМК) Сергій Малик на боліді класу F-3 встановив новий національний рекорд України, обігнавши літак ЯК-52. «Родзинкою» цього рекорду було те, що літак виконував політ у перевернутому положенні – простіше кажучи, до гори ногами.
Офіційна назва рекорду у Книзі рекордів України — «Найдовша дистанція синхронного руху автомобіля класу F-3 та літака ЯК-52».
![«Formula-3 проти літака — Рекорд 2014»](/wp-content/uploads/record20140608_1.jpg)
![«Formula-3 проти літака — Рекорд 2014»](/wp-content/uploads/record20140608_2.jpg)
![«Formula-3 проти літака — Рекорд 2014»](/wp-content/uploads/record20140608_3.jpg)
![«Formula-3 проти літака — Рекорд 2014»](/wp-content/uploads/record20140608_4.jpg)
![«Formula-3 проти літака — Рекорд 2014»](/wp-content/uploads/record20140608_5.jpg)
![«Formula-3 проти літака — Рекорд 2014»](/wp-content/uploads/record20140608_6.jpg)
![«Formula-3 проти літака — Рекорд 2014»](/wp-content/uploads/record20140608_7.jpg)
![«Formula-3 проти літака — Рекорд 2014»](/wp-content/uploads/record20140608_8.jpg)