Наша мотоекспедиція дісталася найзахіднішої точки Португалії, Європи і в цілому Євразійського континенту, що видається в Атлантичний океан. Тут, на мисі Рока Сергій Малик, разом із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Португальській Республіці Інною Огнівець, встановили камінь.

Нагадаємо, що перший камінь було встановлено у Норвегії (найпівнічніша точка Європи – мис Нордкап), а другий наші мандрівники залишили у Франції (півострів Бретань).
Каміння були взяті із самого географічного центру Європи, що розташований в Україні, а саме у Закарпатській області. На кожному з них написи різними мовами “Україна – це Європа”.
Загалом в мотоекспедицію наші сміливі українці взяли з собою п’ять каменів, з написами українською, норвезькою, португальською, іспанською та англійською мовами, освячені святими отцями у далекий шлях. Ми веземо їх до найпівнічнішої, найзахідної та найпівденнішої точки Європи.
З кожної крайньої точки Європи назад до України повернеться частинка того краю – по такому ж самому каменю, з яких буде складено пам’ятний знак.

Усі найсвіжіші новини та фотозвіти Ви можете побачити на офіційній сторінці «Мотоекспедиція навколо Європи» (Ukraine is Europe) у Facebook: https://www.facebook.com/ukraine.heart.of.europa