rally journalists

З нагоди святкування Дня журналіста, Київський міський автомотоклуб (КМАМК) приготував справжнє свято
для усіх представників ЗМІ.

9 червня (неділя), Київ, Хрещатик.
Реєстрацію екіпажів online вже відкрито https://forms.gle/CEu51cVcwLMetJb48
Чекаємо лише на Вас!

Запрошуємо всіх бажаючих кореспондентів, репортерів, ведучіх, редакторів, фотожурналістів, блогерів та інших представників ЗМІ, незалежно від марки автомобіля та стажу кермування.

Ралі журналістів – це клубне змагання на серійних автомобілях, яке проходить по Легенді вулицями столиці, відповідно вимогам Правил дорожнього руху (ПДР). Учасників також чекають спеціальні ділянки зі слалому (швидкісне маневрування), на яких треба якнайшвидше проїхати задану фігуру. Головне пройти маршрут по Легенді, проставити відмітки у дорожніх листах та дістатися фінішу у відведений час.
Майстерність екіпажів оцінюють компетентні та об’єктивні судді, а на контрольних точках, які вказані у Легенді, знаходяться маршали. Отже усе змагання контролюється з самого початку та до фінішу, шоб зібрати найточніші результати, правильно підрахувати час кожного екіпажу та нагородити переможців.

До змагання допускаються виключно серійні легкові автомобілі, зареєстровані у сервісних відділеннях МВС, та які відповідають вимогам ПДР України.
Автомобілі поділяються на класи:
N 1 – до 1400 см.куб.
N 2 – до 1800 см.куб.
N 3 – понад 1800 см.куб.
Також передбачений абсолютний залік.

УЧАСТЬ У ЗМАГАННІ Є БЕЗКОШТОВНОЮ! Попередня реєстрація – обов’язкова! https://forms.gle/CEu51cVcwLMetJb48
Ми зробимо з вас переможців! За декілька днів до початку, для учасників Ралі буде проведено семінар, на якому навчатимуть, як проходити Легенду, вираховувати середній час та багато іншого.

Відвідайте також сторінку змагання у Facebook