Шановні друзі!

Запрошуємо Вас у світ віртуальних перегонів! КМАМК проводить чемпіонати з сімрейсінгу на різноманітних симуляторах – Assetto Corza Competizione, RaceRoom Racing Experience, iRacing та Assetto Corsa для українських спортсменів. Також ми можемо Вам запропонувати міжнародні змагання та підтримку на офіційних кіберспортивних чемпіонатах Європи та Світу.

Всю необхідну інформацію ви зможете знайти на нашому офіційному діскорд-каналі за посиланням https://discord.gg/dhdn9xqhj6.

Чекаємо на Вас! 

Новини SimRacing 

  • Продовження спортивного сезону. KMAMK GT3 Endurance Championship. Season 4/2021.
    Новий чемпіонат з симрейсингу KMAMK GT3 Endurance Championship, перший етап якого відбудеться 27 жовтня 2021 року на трасі Brands Hatch GP, буде вже другим турніром який організовує та проводить Київський Міський АвтоМотоКлуб на популярному в український киберспортивній спільноті симуляторі Assetto Corsa Competizione! 
  • 26 вересня 2021 року відбудеться матчева зустріч між збірними України та Португалії!
    26 вересня у неділю на трасі Twin Ring Motegi відбудуться перегони між командами України та Португалії в рамках міжнародної серії Trophy of the National Teams. Кожна команда зібрала по десять водіїв, що мають в боротьбі на віртуальній трасі на автомобілях Honda Civic TCR визначити найсильнішу команду! Це буде вже четверта подія, де українська команда зустрінется…
  • Продовження спортивного сезону. KMAMK WTCR 2020 Championship. Season 3/2021.
    06 жовтня 2021 року відбудеться перший етап Чемпіонату KMAMK WTCR 2020 на чеській трасі Brno! Цей чемпіонат відкриє другу половину спортивного сезону Київського Міського Автомотоклубу в українському віртуальному автоспорті. Минулий чемпіонат в класі TCR, що проводив КМАМК на початку цього року виграв Нікіта Шапошнік, який до певного часу боровся за перше місце в заліку водіїв…