KMAMK SimRacing

Шановні друзі!

Запрошуємо взяти участь в Чемпіонаті КМАМК з сімрейсінгу в класі автомобілів турінг (TCR).

Всю необхідну інформацію ви зможете знайти на нашому офіційному діскорд-каналі за посиланням https://discord.gg/dhdn9xqhj6.

Чекаємо на Вас! 

Новини SimRacing 

  • Гонка пам’яті Сергія Пелешка
    Весна – прекрасна пора року, особливо для шанувальників автомобільного спорту. Адже позаду нудне та холодне міжсезоння, а попереду новий гарячий спортивний сезон та запеклі старти. На жаль, минулого року весняний настрій був зіпсований трагічною втратою – 21 квітня пішов з життя Сергій Пелешок Але всі, хто знав цю віддану автоспорту енергійну людину, не мали жодного…
  • 11 квітня 2021 року відбудеться матчева зустріч між збірними України та Сербії!
    Матчева зустріч, яка відбулася наприкінці лютого між збірними України та Великої Британії довела, що такий формат організації віртуальних автоспортивних змагань цікавий не тільки для учасників подій, але і для глядачів, які з захопленням вболівали за свої національні команди та з захватом слідкували за розгортанням подій!
  • Збірна Великої Британії перемогла, але…
    21 лютого Київський міський автомотоклуб та британська спільнота Crest Autosport провели дружню матчеву зустріч символічних збірних України та Великої Британії з сімрейсінгу на симуляторі RaceRoom, яку транслювали на каналі Crest Autosport з комментаріями Алекса Еверітта. Це був абсолютно новий формат проведення змагань, тому була єдина ціль – спробувати провести таку зустріч по певним правилам та зробити висновки.