KMAMK SimRacing

Шановні друзі!

Запрошуємо взяти участь в Чемпіонаті КМАМК з сімрейсінгу в класі автомобілів турінг (TCR).

Всю необхідну інформацію ви зможете знайти на нашому офіційному діскорд-каналі за посиланням https://discord.gg/dhdn9xqhj6.

Чекаємо на Вас! 

Новини SimRacing 

  • Pros and cons..
    Передостанній п’ятий етап Чемпіонату КМАМК в класі автомобілів GT3 відбувся на британський трасі Oulton Park. Напередодні старту перегонів єдиним питанням яке турбувало всіх хто слідкує за розвитком подій було те, чи зможе Домінік Хорошавін відіграти розрив по очках між ним та Костянтином Романенко, наблизитися до лідера чемпіонату та залишити вагомий для себе шанс в боротьбі…
  • 31 липня 2021 року відбудеться матчева зустріч між збірними України та Угорщини!
    31 липня на трасі Nurburgring GP продовжується серія зустрічей національних збірних команд, яку організовує Київський Міський автомотоклуб. На цей раз суперниками української команди будуть угорці, які без перебільшення вважаються одними з найкращих віртуальних спортсменів у нашій дисципліні – сімрейсінгу!
  • Вихід зі штопора!
    Друга половина Чемпіонату київського міського автомотоклубу з сімрейсінгу в класі GT3, що розпочалася на північноамериканський трасі Laguna Seca, дещо змінила загальну картину в боротьбі за найвищі місця в кожному з заїздів! Беззаперечні фаворити перших етапів зіткнулися з власними проблемами, а інші учасники чемпіонату заявили про своє власне бачення того, як має виглядати розподіл місць в заліку водіїв!