Шановні друзі!

Запрошуємо Вас у світ віртуальних перегонів! КМАМК проводить чемпіонати з сімрейсінгу на різноманітних симуляторах – Assetto Corza Competizione, RaceRoom Racing Experience, iRacing та Assetto Corsa для українських спортсменів. Також ми можемо Вам запропонувати міжнародні змагання та підтримку на офіційних кіберспортивних чемпіонатах Європи та Світу.

Всю необхідну інформацію ви зможете знайти на нашому офіційному діскорд-каналі за посиланням https://discord.gg/dhdn9xqhj6.

Чекаємо на Вас! 

Новини SimRacing 

  • Продовження спортивного сезону. KMAMK WTCR 2020 Championship. Season 3/2021.
    06 жовтня 2021 року відбудеться перший етап Чемпіонату KMAMK WTCR 2020 на чеській трасі Brno! Цей чемпіонат відкриє другу половину спортивного сезону Київського Міського Автомотоклубу в українському віртуальному автоспорті. Минулий чемпіонат в класі TCR, що проводив КМАМК на початку цього року виграв Нікіта Шапошнік, який до певного часу боровся за перше місце в заліку водіїв…
  • Pros and cons..
    Передостанній п’ятий етап Чемпіонату КМАМК в класі автомобілів GT3 відбувся на британський трасі Oulton Park. Напередодні старту перегонів єдиним питанням яке турбувало всіх хто слідкує за розвитком подій було те, чи зможе Домінік Хорошавін відіграти розрив по очках між ним та Костянтином Романенко, наблизитися до лідера чемпіонату та залишити вагомий для себе шанс в боротьбі…
  • 31 липня 2021 року відбудеться матчева зустріч між збірними України та Угорщини!
    31 липня на трасі Nurburgring GP продовжується серія зустрічей національних збірних команд, яку організовує Київський Міський автомотоклуб. На цей раз суперниками української команди будуть угорці, які без перебільшення вважаються одними з найкращих віртуальних спортсменів у нашій дисципліні – сімрейсінгу!